NBA zbuduje vlastní mládežnické akademie. Cílí na tři kontinenty - iDNES.cz

VŠECHNO BEZ PROHRY | ERA Basketball Nymburk

Obchodní akademie Kubelíkova 37, Praha 3

ÚSPĚŠNÝ VÍKEND AKADEMIE | ERA Basketball Nymburk

Akademici z Královky. Velká novinka českého basketbalu | CZ.BASKETBALL

USK Praha - Další dvě utkání odehrály U14 v polském městě Radom v rámci  EYBL Central European Division COLLEGE BASKETBALL - USK Praha 69:30 USK  Praha - Porsche Basketball-Akademie 60:71 #uskpraha #sovy | Facebook
USK Praha - Další dvě utkání odehrály U14 v polském městě Radom v rámci EYBL Central European Division COLLEGE BASKETBALL - USK Praha 69:30 USK Praha - Porsche Basketball-Akademie 60:71 #uskpraha #sovy | Facebook

Na turnaj v Praze se sjeli skauti z NBA. Někteří hráči mají šanci uspět,  říká šéf domácí akademie - Seznam Zprávy
Na turnaj v Praze se sjeli skauti z NBA. Někteří hráči mají šanci uspět, říká šéf domácí akademie - Seznam Zprávy