Sochařství vlhkost tvůrčí okresni pohár mužů hodnota Stát Ploutev

Pohár OFS muži 22/23 - Tělovýchovná jednota Internacionál Petrovice z.s.

Stěžery B : SK Libčany B | SK Libčany

Všeobecné ustanovení

Fotbalisté v okrese České Budějovice znají los soutěží. Přebor mužů slibuje  zajímavý ročník | Jižní Čechy Teď!
Fotbalisté v okrese České Budějovice znají los soutěží. Přebor mužů slibuje zajímavý ročník | Jižní Čechy Teď!

Okresní pohár pro ročník 2022/2023 získala Baška - BAŠKA - Kunčičky u Bašky  - Hodoňovice | www.baska.cz
Okresní pohár pro ročník 2022/2023 získala Baška - BAŠKA - Kunčičky u Bašky - Hodoňovice | www.baska.cz

Oživený pohár vrcholí už v neděli, Přímětice vyzvou Višňové. Hraje se ve  Znojmě - Znojemský deník
Oživený pohár vrcholí už v neděli, Přímětice vyzvou Višňové. Hraje se ve Znojmě - Znojemský deník

SK Spartak Hajnice

Muži] Okresní pohár - los :: Tjhradiste

Kunín nebo Tichá? Fotbalový král okresu bude korunován v Libhošťi -  Novojičínský deník
Kunín nebo Tichá? Fotbalový král okresu bude korunován v Libhošťi - Novojičínský deník

Atraktivní finále před báječnou kulisou. Pohár nad hlavy zvedl tým Bílé  Třemešné - Krkonošský deník
Atraktivní finále před báječnou kulisou. Pohár nad hlavy zvedl tým Bílé Třemešné - Krkonošský deník

OBRAZEM: Okresní pohár získali fotbalisté B-týmu Dobšic. Porazili  Litobratřice - Znojemský deník
OBRAZEM: Okresní pohár získali fotbalisté B-týmu Dobšic. Porazili Litobratřice - Znojemský deník

Okresní pohár FAČR dospělých | Facebook

Muži B: V okresním poháru proti Pšovce, Liběchovu a Čechii Kralupy –  Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s.
Muži B: V okresním poháru proti Pšovce, Liběchovu a Čechii Kralupy – Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s.

Okresní fotbalový pohár mužů 2020/2021 – Višňové – městys s vinařskou  tradicí
Okresní fotbalový pohár mužů 2020/2021 – Višňové – městys s vinařskou tradicí

První zápas v turnaji o Okresní pohár FAČR dopadl pro náš tým mužů vítězně!  | FC Kopřivnice
První zápas v turnaji o Okresní pohár FAČR dopadl pro náš tým mužů vítězně! | FC Kopřivnice

R O Z P I S

Penzion Poříčí Okresní pohár mužů již zná obsazení finále i místo jeho  konání - Krkonošský deník
Penzion Poříčí Okresní pohár mužů již zná obsazení finále i místo jeho konání - Krkonošský deník

Skvělá práce našich stolních tenistů na okresních přeborech konaných v  Novém Městě na Moravě - NovinyVM.cz
Skvělá práce našich stolních tenistů na okresních přeborech konaných v Novém Městě na Moravě - NovinyVM.cz